08 بهمن 1400

حدیث روز

حضرت امام موسی کاظم(علیه السلام)

بر طاعت خدا صبر كن، از معاصی خدا صبر كن، دنیا همان ساعتی است، آن چه رفته نه شادی دارد و نه غم، آن چه نیامده ندانی كه چیست؟ به همان ساعتی كه در آنی صبر كن هم چنان باشد كه تو رشك برده شده ای

 

سال تولید پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

1400

گزارش عملکرد مرکز رشد در سال 1399

مرکز رشد دانشگاه قم در شبکه های اجتماعی

aparat logo_fa_color_black_1100x400

آیین نامه اجرایی قانون حمایت از شرکتهای دانش بنیان

qanun


درخشش فناوران مرکز رشد دانشگاه قم در هفته پژوهش و فناوری سال 1400

1400

 

به گزارش روابط عمومی مرکز رشد دانشگاه قم، مراسم تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان در تالار شیخ مفید دانشگاه قم برگزار شد. در این مراسم افراد و مجموعه های برگزیده استانی در حوزه پژوهش و فناوری معرفی و از ایشان با اهدای لوح، تقدیر به عمل آمد. برگزاری جشنواره و آیین تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری، از سلسله برنامه های هفته پژوهش به همت دانشگاه قم در روز دوشنبه مورخ 15 آذرماه برگزار شد.

این مراسم با حضور جناب آقای شاهچراغی استاندار قم، جناب آقای دکتر اخوان علوی رئیس پارک علم و فناوری قم، آقای بهشتی ریاست سابق دانشگاه قم، آقای عسگر دیرباز ریاست دانشگاه و مدیران استانی برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام و المسلمین دکتر عسکر دیرباز رئیس دانشگاه قم، ضمن خیرمقدم به حاضرین، به تجلیل از آیت الله دکتر احمد بهشتی در این مراسم اشاره نمود. رئیس دانشگاه قم گفت: دکتر بهشتی از برجسته‌ترین پیشگامان وحدت حوزه و دانشگاه است که علاوه بر کسب درجه اجتهاد در علوم دینی در زمینه تفسیر هم مفسر قرآن و نیز در فلسفه، فیلسوفی عالی مقام هستند که سال ها در کنار علوم دینی به تحصیل و تدریس در دانشگاه هم مشغول بوده اند.

1400-2

در ادامه مراسم، حجت الاسلام و المسلمین دکتر سعید فراهانی‌فرد دبیر ستاد بزرگداشت هفته پژوهش استان و معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه قم گزارشی از روند فعالیت های صورت گرفته در حوزه پژوهشی و فناوری ارائه نمود. دکتر فراهانی همچنین بر اهمیت طرح ها و پژوهش های نوآورانه  و فناورانه در استان، تأکید نمود.بنا بر این گزارش ضمن معرفی پژوهشگران و فناوران برتر استانی؛ در حوزه فناوری از میان فناوران استان، سه فناور برتر از  واحدهای فناور مرکز رشد دانشگاه قم معرفی شده در این مراسم بودند.

این موفقیت را به واحدهای فناور برتر و کلیه خانواده مرکز رشد دانشگاه قم تبریک عرض می کنیم.

اسامی واحدهای فناور برتر استان در این مراسم به شرح زیر می باشد:

- سرکار خانم فائزه کاشانیان مدیرعامل شرکت ایستا صنعت وطن،

- جناب آقای میثم داود آبادی فراهانی مدیرعامل شرکت فرزانگان دانش پویان نامدار،

- جناب آقای محمدمهدی قاسمی نیا مدیرعامل شرکت پشتیبان داده اقتدار ایرانیان،

این مقاله را محبوب کنید

آخرین بروزرسانی سه شنبه, 28 دی 1400 .