04 آذر 1399
paz فن بازار منطقه ای استان قم amoozesh

هشتمین ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور

9905256eb5a127-acd9-4e4b-8a72-2df05dd94c2f


بزرگترین رقابت نخبگان برنامه نویس کشور در هشتمین ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه توسط دانشگاه صنعتی شریف و با حمایت معاونت علمی ریاست جمهوری، سازمان نظام صنفی رایانه، سازمان فناوری اطلاعات ایران در تاریخ 12 الی 14 مهر ماه سال 1399 به صورت حضوری و در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

مهلت ثبت نام در این مسابقات تا پایان شهریور ماه تمدید شده است.

این مسابقات با سابقه ترین مسابقه در حوزه برنامه نویسی تلفن همراه کشور می باشد که از سال 90 تاکنون 7 دوره این مسابقات در سطح کشور برگزار شده است. در این رویداد تیم‌های برنامه نویس ۴۸ ساعت فرصت دارند تا نسخه اولیه یک برنامه تلفن همراه در حوزه‌های مشخص شده توسط کمیته ارتباط با صنعت مسابقه را به تیم داوری تحویل دهند. در انتها نیز تیم‌های برتر به مرحله نهایی راه پیدا خواهند کرد و فرصت دارند تا دوباره برنامه خود را برای داوران ارائه دهند.

هدف از برگزاری این مسابقه پرورش ایده‌های خلاقانه برنامه نویسان تلفن همراه، توجه و اعتماد به علاقه فناوران و دانشجویان، هم چنین بررسی و شناسایی استعداد و توانمندی­‌ آنان در حوزه برنامه نویسی است.

لازم به توضیح است که ثبت نام در این مسابقات به صورت رایگان انجام می شود و گروه ها به صورت تیم های 2 نفر و حداکثر 4 نفر خواهد بود.

علاقه مندان می توانند در صورت هرگونه سوال با دبیرخانه ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور (021-66028963-5) تماس حاصل نموده و یا به سایت http://mpm.sharif.ir مراجعه نمایند.

1

 

 

2

این مقاله را محبوب کنید


By PLAVEB