12 تیر 1399
paz فن بازار منطقه ای استان قم amoozesh

اخبار

شرکت یوتاب -مرکز رشد دانشگاه قم

22

 

از شرکت های رشد یافته مرکز رشد دانشگاه قم 

نام شرکت: سایت ساز و فروشگاه ساز یوتاب

 

عنوان محصول:سایت ساز و طراحی آنلاین سایت در یک دقیقه

 

هدف شرکت:

یوتاب وب در طول سال های فعالیت خود همواره به دنبال ارتقا و بهبود کیفیت سایت ها و افزودن امکانات مورد نیاز کاربران و اعضای خانواده یوتاب بوده است. یکی از اهداف مهم سایت ساز یوتاب ، حمایت از کسب و کار های نوپای ایرانی بوده و در همین راستا می کوشیم تا حد ممکن هزینه طراحی سایت را برای شما مناسب نماییم. آسان شدن و به صرفه نمودن هزینه طراحی سایت برای همه افراد، هدف اصلی شرکت طراحی سایت یوتاب است.

مشخصات محصول:

یوتاب ، سایت سازی بومی با زبان برنامه نویسی asp.net است که از پایه توسط مهندسین شرکت یوتاب نوشته شده است. سایت های طراحی شده با سایت ساز یوتاب فول امکانات هستند و به راحتی به کاربران این اجازه را میدهد که کسب و کار خود را رونق دهند.

کاربرد:

طراحی سایت های مشابه و با روند یکسان، تکراری و زمان بر بود. همچنین هزینه های زیادی برای مشتریان به دنبال داشت. مهندسین طراحی سایت به دنبال راهی بودند تا نیازی نباشد هر بار از نو یک روند مشخص را تکرار کنند. از سوی دیگر کار کردن با cms های متن باز خارجی آن طور که باید حرفه ای نبود و ضعف های امنیتی بسیاری داشت. مشتریان هم معمولا برای ارتقا وب سایت خود هزینه نمی کردند، درحالی که بسیار ضروری بود.

در این میان کمبود یک سایت ساز و cms بومی و فارسی با امنیت بالا احساس می شد و این موجب شد ایده ی طراحی یوتاب شکل بگیرد. سایت سازی که آنلاین و سریع طراحی سایت را انجام دهد و هم این که کار کردن با آن برای کاربر مبتدی و فارسی زبان آسان باشد. در واقع این امکان را به مشتری بدهد که خود بتواند مدیریت وب سایت را به عهده بگیرد و هم اینکه زمان کاری شرکت صرف انجام کارها و روند های تکراری نشود و بتوان هزینه های طراحی سایت را به طرز قابل توجهی کاهش داد بدون اینکه کیفیت کار پایین بیاید

 

مزیت رقابتی:

بدون نیاز به دانش کدنویسی و برنامه بنویسی –پشتیبانی 24 ساعته –تهیه و تولید فیلم های آموزشی و تنوع در قالب و ظاهر سایت ها

ایمیل :

این ایمیل آدرس توسط Spambot ها محافظت شده، برای مشاهده آن باید جاوا اسکریپت را فعال کنید

www.utabweb.net

نمایشگاه اربیل عراق

21

 

برگزاری نمایشگاه دایمی محصولات فناور ایرانی در شهر اربیل عراق

تلفن : 08132569306

سرکارخانم مهندس رحمانی

پارک علم و فناوری همدان

برگزاری کنفرانس ملی

20

 

با عنوان : انقلاب صنعتی چهارم ، اکوسیستم نوآوری ایران -فرصت ها و چالش ها

زمان : 13 و 14 اسفند 99

مکان : هتل میزبان بابلسر

مهلت ارسال مقاله : 31 مرداد 99

آدرس : http://www.stpia.ir

شرکت فناوری نوین پرگار توسعه هوشمند

19

شرکت فناوری نوین پرگار توسعه هوشمند-از شرکتهای مستقر در مرکز رشد دانشگاه قم 

 

عنوان محصول: سایت عروسیمون داتکام

 

هدف شرکت:

راهنمایی زوج ها در جهت یافتن مجموعه های مناسب برای برگزاری مراسم عروسی

 

مشخصات محصول:

سایت جامع اطلاعات جهت برگزاری مراسم عروسی

 

کاربرد:

با عروسیمون داتکام عروس خانم ها و آقا دامادها می تونند به راحتی و با چند تا کلیک مجموعه های دلخواه خودشون رو انتخاب کرده و به آسانی عروسی خودشون رو مدیریت کنند.

کلیه مجموعه های مرتبط با عروسی هم می تونند بصورت کاملا رایگان یک صفحه ی اختصاصی توی عروسیمون ایجاد کرده و خودشون رو بطور کامل به عروس و دامادها معرفی کنند.

 

مزیت رقابتی:

رایگان بودن پنل مدیریتی

جامع بودن اطلاعات

 

ایمیل و شماره تلفن شرکت:

این ایمیل آدرس توسط Spambot ها محافظت شده، برای مشاهده آن باید جاوا اسکریپت را فعال کنید

0257835401

اطلاع رسانی ثبت نام بیست و دومین جشنواره جوان خوارزمی

به اطلاع علاقه‌مندان به شركت در بيست و دومین جشنواره جوان خوارزمي مي‌رساند كه مهلت ثبت‌نام و ارائه طرح در اين دوره از اردیبهشت ماه 1399 تا پايان تيرماه سال جاري مي‌باشد.
طرح‌هاي قابل پذيرش مي‌بايست در شانزده گروه تخصصي شامل فناوري‌هاي شيميايي، مكانيك، برق و كامپيوتر، هنر، معماري و شهرسازي، كشاورزي و منابع طبيعي، علوم پايه، عمران، مهندسي صنايع و مديريت فناوري، مواد، متالورژي و انرژي‌هاي نو و زيست فناوري و علوم پايه پزشكي، محيط زيست، فناوري‌نانو، هوافضا، مهندسي نرم افزار و فناوري اطلاعات و مكاترونيك و همچنين در پنج محور پژوهشي و فناوري شامل طرح‌ها و پژوهش‌هاي بنيادي، طرح‌ها و پژوهش‌هاي كاربردي، طرح‌هاي توسعه‌اي، اختراع و نوآوري به جشنواره جوان خوارزمي ارائه گردد.
متقاضیان شرکت در بيست و دومین جشنواره جوان خوارزمی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره خوارزميwww.khwarizmi.ir و پايگاه اطلاع‌رساني جشنواره جوان خوارزمي http://www.irost.org/young  در قسمت سامانه‌ جامع جشنواره‌هاي خوارزمي نسبت به ثبت‌نام و ارائه مشخصات فردی اقدام نموده و شناسه كاربري و کلمه عبور خود را دریافت نمايند. ضروري است قبل از شروع فرآيند ثبت نام، فايل راهنماي مربوط به ثبت نام را مطالعه فرمائيد.

صفحه 1 از 60


By PLAVEB