01 مهر 1400

حمایت مالی شرکت در نمایشگاه

آيين‌نامه (33)
آیین نامه حمایت مالی شرکت در نمایشگاه

 

ماده 1- از آنجا که یکی از راه های موثر در معرفی محصولات و توانمندی های یک شرکت فناور نوپا، حضور در نمایشگاه ها می باشد، در راستای حمایت از بازاریابی و فروش محصولات فناورانه، مرکز رشد به متقاضیان شرکت در نمایشگاه، تسهیلات مالی بلاعوض پرداخت می کند.
ماده 2- تسهیلات فوق بلاعوض بوده و تنها به واحدهای مقطع رشد تعلق می گیرد.
ماده 3- میزان تسهیلات اعطایی معادل یک سوم هزینه اخذ غرفه و حداکثر به مبلغ 4 میلیون ریال برای هر نمایشگاه می باشد.
تبصره: میزان تسهیلات اعطایی به میزان اهمیت نمایشگاه بستگی دارد که این اهمیت به پیشنهاد کارشناس ارتباط با صنعت و تأیید مدیر مرکز رشد تعیین می گردد.
ماده 4- حداکثر تسهیلات اعطایی اخذ غرفه نمایشگاهی برای هر واحد در طول مقطع رشد 12 میلیون ریال بوده که حداکثر جهت شرکت در 4 نمایشگاه پرداخت می گردد.
تبصره: این تسهیلات در صورت تمدید مقطع رشد واحد، بنا به صلاحدید مدیر مرکز قابل تمدید خواهد بود.
ماده 5- تسهیلات فوق پس از اتمام نمایشگاه و در صورت ارائه پیش فاکتور، گواهی حضور در نمایشگاه، قرارداد و کپی چک پرداختی یا رسید بانکی واریز وجه به حساب شرکت برگزار کننده نمایشگاه پرداخت می گردد.
ماده 6- مدارک فوق به کاربرگ درخواست تسهیلات شرکت در نمایشگاه (کاربرگ شماره 072) پیوست شده و در صورت تأیید کارشناس ارتباط با صنعت، جهت ارجاع به مسئول مالی، به مدیر مرکز ارائه می گردد.
ماده 7- این آیین نامه در 7 ماده در صد و چهل و پنجمین نشست شورای مرکز رشد دانشگاه قم تصویب شد و هرگونه تغییر دیگر منوط به موافقت شورای مرکز است.

این مقاله را محبوب کنید

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

جوملا فارسی توسعه و پشتیبانی توسط گروه نرم افزاری جوملا
حامی پروژه ملی جوملا فارسی شرکت نوید ایرانیان