01 مهر 1400

استفاده از نام و نشان مرکز رشد دانشگاه قم


آیین نامه (22)

استفاده از نام و نشان مرکز رشد دانشگاه قم

 

 

استفاده از نام و نشان مرکز رشد دانشگاه قم، به عنوان یکی از مزایای حضور در مرکز می­باشد. به منظور استفاده مناسب و هماهنگ از نام و نشان مركز، اجرای این آیین­نامه برای تمامی واحدهای فناور الزامی است:

ماده1)   فقط واحدهاي فناور مقطع رشد كه مجوز فناوري اخذ نموده­اند، در طول زمان اعتبار مجوز، مي­توانند از نام و نشان مركز استفاده كنند.

ماده2)  واحدهاي مقطع پيش­رشد به طور مستقيم با نامه­هاي مركز به دستگاه­ها و سازمان­هاي دولتي و غيردولتي معرفي خواهند شد.

ماده3) استفاده از نام و نشان مركز رشد بايستي در قالب روبه­رو باشد:                    شركت دانش­بنيان مستقر در

بنا به نیاز نمایشی و گرافیکی، پیشنهاد واحدفناور قابل بررسی است. مركز رشد دانشگاه قم

ماده4) نمونه سربرگي كه بر اين اساس طراحي شده است باید به تأييد مركز برسد و از اين سربرگ فقط در راستاي ايده محوري استفاده شود.

ماده5) محصولات و خدماتي كه در زمينه ايده محوري هستند، در زمان استقرار، همراه با نام و نشان شرکت، بايد از اين نام و نشان استفاده كنند.

ماده6) محصولات و خدمات ديگري كه مرتبط با ايده محوري نيستند، در صورت جلب موافقت مركز مي­توانند از این نام و نشان استفاده كنند.

ماده7) واحد بايد در تمامي تعاملات خود با مشتريان و نيز در سربرگ خود، به وضوح نام شركت خود را قيد و معرفي نمايد و واحد نبايد نام خود را در پس نام مركز رشد مخفي كند.

یادآوری: شرکت­هایی که از نشان استفاده می­کنند، باید نشان خود را در اداره کل ثبت مالکیت­های صنعتی به ثبت برسانند.

ماده8) استفاده از نام و نشان مركز رشد توسط واحدهاي فناور در کارت ویزیت، سربرگ، محصولات و خدمات، بر اساس اين آيين­نامه، صرفاً با كسب اجازه كتبي از رئيس مركز رشد امكان­پذير است.

ماده9)  رعايت مقررات و قوانين دولتي و رعايت شئونات كاري و اخلاقي در مكاتبات و قراردادها با نام و نشان مرکز الزامی است.

ماده10)   در صورت استفاده غیرمجاز از نام و نشان مركز مسئوليت پاسخ­گویی و جبران هر گونه خسارت و ضررهاي مادي و معنوي وارده به مركز و يا هر شخص حقيقي و حقوقي ديگر به عهده متخلف می­باشد.

ماده11)اين آيين­نامه در11ماده و یک یادآوری در نود و چهارمين نشست شوراي مركزرشد دانشگاه قم به تصويب رسيد و هر گونه تغيير منوط به موافقت شورا مي­باشد.


این مقاله را محبوب کنید

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

جوملا فارسی توسعه و پشتیبانی توسط گروه نرم افزاری جوملا
حامی پروژه ملی جوملا فارسی شرکت نوید ایرانیان