02 اسفند 1397

حدیث روز

حضرت امام جعفر صادق(عليه السلام)

نوروز، روزى است كه پروردگار از بندگان پيمان گرفته است او را عبادت كنند و بدو شرك نورزند و به فرستادگانش و امامان(عليهم السلام) ايمان آورند. نوروز، روزى است كه خورشيد در آن طلوع كرده و هيچ نوروزى نيست مگر اين كه ما در آن روز در انتظار از ميان رفتن سختيهاييم; زيرا نوروز از روزهاى ما و شيعيان ماست.

 

سال حمایت از کالای ایرانی

بنر شعار سال 97 : حمایت از کالای ایرانی

گزارش عملکرد مرکز رشد در سال 1396

gozaresh

مرکز رشد دانشگاه قم در شبکه های اجتماعی

aparat logo_fa_color_black_1100x400

آیین نامه اجرایی قانون حمایت از شرکتهای دانش بنیان

qanun

paz فن بازار منطقه ای استان قم amoozesh

refah-pic3


آشنایی با واحد فناور: شرکت بیت کامرس

شرکت بیت کامرس

 

یکی از واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد دانشگاه قم شرکت بیت کامرس با مدیریت جناب آقای محمد هادی بیان می‌باشد. این شرکت از سال 1396 فعالیت خویش را در زمینه سیستم جامع فروشگاهی آغاز نموده اند. در ادامه به معرفی فعالیت‌ها و برنامه‌های این شرکت در مسیر رشد و ارایه خدمات در حوزه فناوری اطلاعات می‌پردازیم.

مهمترین فعالیت این واحد فناور تولید محصولات و ارایه خدماتی در حوزه تجارت الکترونیک می‌باشد که محصولات این شرکت به عنوان بستری برای تولید برنامه های اندرویدی و کامپیوتری در زمینه سیستم فروش است.

جناب آقای مهندس بیان اظهار داشتند که هم اکنون یک فروشگاه لباس کودک در سایت فروشگاهی این شرکت مراحل تست کاری خویش را سپری می نماید.

وی معتقد است که شرکت فوق از استقبال بسیار خوبی از سوی جامعه برخوردار بوده و همکنون بازدیدکننده های زیادی پیگیر فعالیتهای فروشگاهی این شرکت نوپا می باشند.

وی ابراز داشت که در توسعه محصولات شرکت از تیم قوی با دانش فنی خوبی استفاده شده و همین امر پیشرفت کاری مناسبی در اختیار این شرکت قرار داده است.


توصیه جناب آقای محمد هادی بیان برای افراد تازه وارد این است که حتما با یک تیم منسجم و متخصص کارشان را شروع کنند و همچنین مطالعاتی نیز در خصوص امر فروش و نیازهای فعلی اجتماعی داشته باشند و با داشتن منابع مالی مناسب کار را آغاز نمایند.

در پایان مدیر شرکت بیت کامرس روشهای معرفی کسب و کار خویش را به شیوه های ذیل بیان کرد:

1-ایجاد سایت

2-تبلیغات در شبکه های اجتماعی موبایل

3-ارتباط مستقیم با متقاضیان فروشگاهی

4-چاپ کاتالوگ

5-حضور در نمایشگاه های مربوطه و معرفی شرکت.

این مقاله را محبوب کنید

آخرین بروزرسانی چهارشنبه, 17 بهمن 1397 .

By PLAVEB